10 تکنیک کلاه سیاه برای ضربه زدن به دستگاه لیزر سایت!

از آنجایی که افراد زیادی در‌پی داده ها مفید دستگاه لیزر و گران بها در دنیای آنلاین میباشند , گوگل کارایی می کند الگوریتم های جستجوی خود را تغییر تحول داده و آپ دیت رسانی نماید تا نتایج بهتری دستگاه های لیزر قرار دهد . بیش تر بازاریابان اینترنتی از تکنیک های دستگاه لیزر برای دستیابی به مرتبه بندی بالا در موتورهای جستجو استعمال می‌کنند . دستگاه لیزر با اینحال چنین کاری فقط وقتی کارساز خواهد بود که کلیه چیز دستگاه لیزر به درستی و به طور رسمی صورت گرفته باشد . این زمینه بدین معنی است که شما باید از به فعالیت بردن تکنیک های سئوی کلاه سیاه دوری کنید و صرفا از تکنیک های کلاه سپید دستگاه لیزر فایده ببرید .

هر شخصی با مورد ها مهم برای باصرفه سازی سایت خود روبروست . مواقعی همچون عنصرها Alt و تیتر برای محتوای غیر متنی , تگ متا توضیحات , دستگاه لیزر نقشه وبسایت XML برای کمک به خزش گوگل در وبسایت , تگ های عنوان منحصر به فرد برای هر ورقه از وبسایت بخشی از مورد ها مهم محسوب می شوند .

ابزار آنلاین ساخت نقشه سایت برای هر سایتی

ابزار آنلاین تولید متا تگ

با اینحال وقتی که شما در جهت تاکتیک های پیشرفته خیس دستگاه لیزر می‌روید , مواقعی را مشاهده خواهید کرد که می‌تواند به ترافیک سایت و رتبه بندی آن در موتورهای کاوش آسیب وارد کند . به چنین تکنیک هایی تکنیک های سئوی کلاه سیاه می‌گویند . این مدل تکنیک ها توسط الگوریتم های پاندا و پنگوئن گوگل شناسایی می گردد و می‌تواند وب سایت هایی که از این گونه تکنیک ها بهره برده اند را جریمه سازد . در‌پی ده مورد از تکنیک های کلاه سیاه که می‌تواند به جايگاه شما آسیب وارد کند را ابلاغ خواهیم کرد :